Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai matininkė Birutė Borodeikienė

Didelė darbo patirtis atliekant kadastrinius matavimus naujai pastatytiems pastatams, rekonstrotiems, po kapitalinio remonto, seniems, bet neregistruotiems statiniams, butams po namo renovacijos ar po buto remonto, inžineriniams statiniams, norint keisti statinio paskirtį, kai norima pastatus ar patalpas padalinti, atidalint, atlikti turtinių vienetų amalgamaciją. Suruošiam dokumentus teisinei registracijai.

Dokumentų rengimas

Statybos baigimo procedūra skirta nuspręsti ar pastatyti statiniai atitinka esminius projekto sprendinius. Statybos užbaigimas atliekamas naujai pastatytiems, rekonstruotiems, kapitališkai suremontuotiems ar modernizuotiems statiniams. Paruošiame visus dokumentus reikalingus statinių pridavimui.

Birutė Borodeikienė    +370 687 93490

Keleivių pervežimai

Keleivių pervežimai

UAB “Paulimatas” užsiima užsakomaisiais keleivių pervežimais Lietuvoje.
Vežame keleivius įvairiomis progomis: ekskursijos, verslo kelionės, vestuvės, krikštynos, mergvakariai, bernvakariai ir t.t.

Taip pat nuomuojame mikroautobusą kelionėms į užsienį.

Siūlome itin talpų bei konfortabilų 19 vietų mikroautobusą su vairuotoju. Garantuojame itin kokybiškas ir malonias keliones mūsų nuolat prižiūrimu ir tvarkingu transportu.

Sudarome sutartis su mokyklomis, darželiais bei kitomis įstaigomis nuolatiniams keleivių pervežimams.

Išrašome sąskaitas faktūras

  +370 655 20974